گارانتی الکهات

ما کاری را انجام می‌ دهیم که در آن تخصص داریم

تلویزیون

فروشگاه

آموزش

گارانتی

الکهات به عنوان مرکز تعمیرات لوازم الکترونیکی، تمامی دستگاه های تعمیر شده در این مرکز را تحت گارانتی 1 ماهه الکهات به شما مشتریان عزیز عرضه می‌ کند. این شرکت برای جلب رضایت بیشتر شما عزیزان با داشتن یک مرکز تخصصی تعمیرات و همینطور یک تیم حرفه‌ ای و مجرب آماده ارائه خدمات پس از فروش است. خدمات تعمیر انواع بردهای الکترونیکی در این مرکز در سریع‌ ترین زمان ممکن و با استفاده از قطعات اورجینال و تحت ضمانت‌ نامه یک ماهه ارائه می‌شود. تیم تخصصی الکهات با داشتن کارشناسان فنی متخصص در این امر آماده ارائه مشاوره‌ های رایگان و پاسخ به تمامی سوالات شما در مورد تعمیر و گارانتی می‌ باشد.

اعتماد و رضایت شماست که به ما اعتبار می بخشد

شرایط گارانتی:

تیک

ضمانتنامه حاضر صرفا شامل قطعات و یا سرویس‌ هایی است که در سامانه الکهات ثبت و انجام شده باشد.

تیک

در صورتی‌ که در طول دوره گارانتی دستگاه مشکلی غیر از مشکل اولیه ثبت شده در سیستم که مرتبط با خدمات انجام شده و یا قطعه تعویض شده نباشد مواجه شود، شامل گارانتی نخواهد بود.

تیک

از لحظه اتمام و رضایت شما از تعمیرات، قطعه تعویضی در برابر هرگونه عیب کارخانه‌ ای تا زمانی که شما صاحب آن دستگاه باشید (دوره ضمانت) شامل ضمانت تعویض یک ماهه است. بر اساس این ضمانت شرکت متعهد به تعویض قطعه معیوب با قطعه سالم به صورت رایگان است. این ضمانت در مورد سرویس‌ های ارائه شده (تعمیرات بدون نیاز به تعویض قطعه) نیز  بوده و به طور کلی غیر قابل انتقال به غیر است.

تیک

در طول دوره گارانتی، هرگونه عیب‌یابی، باز کردن دستگاه، تعمیرات و یا دستکاری توسط افراد متفرقه خارج از نظر شرکت، موجب ابطال گارانتی خواهد شد. لذا در صورت بروز مشکل در طول دوران گارانتی صرفا درخواست خود را از طریق واحد گارانتی الکهات پیگیری نمایید.

تیک

استفاده ناصحیح و تعریف نشده از دستگاه و قطعه که موجب آسیب به قطعه شود، موجب ابطال گارانتی خواهد شد. تشخیص این موضوع به عهده کارشناسان مرکز الکهات خواهد بود.

چرا باید از تعمیرات شرکت الکهات استفاده کنید؟

تیک

استفاده از قطعات با کیفیت

تیک

رعایت استانداردهای کیفی

تیک

تضمین کارکرد صحیح دستگاه پس از تعمیر تا یک ماه

تیک

انجام تعمیرات با سرعت و دقت بالا